Home güncelleme Fortnite’ın Yeni Silahı Şişe Roketi Nedir?
Fortnite’ın Yeni Silahı Şişe Roketi Nedir?
0

Fortnite’ın Yeni Silahı Şişe Roketi Nedir?

1
0

Fortnite Bottle Rocket herhangi bir araca bağlanabilir ve aşırı derecede güçlü görünüyor.

Fortnite taraftarları, Epic Games tarafından yepyeni bir roketatar taretinin eklendiğini biliyordu, ancak kimse Şişe roketinin diğer silahlar gibi kullanılabileceğini bilmiyordu. 

Oyuna en son v7.30 içerik güncellemesiyle eklenen güçlü başlatıcı, Fortnite’da ki düşman üslerine doğru roket atmak için kullanılabilir. 

Bununla birlikte, birçok oyuncu onları başlatmak için basitçe zemine yerleştirirken, onları araçlara bağlayarak potansiyel olarak çok daha etkili hale getirebilecekler. 

Fortnite’s Bottle Rocket en son v7.30 içerik güncellemesinde tanıtıldı!

Fortnite’s Bottle Launcher , şimdiden son derece güçlü görünüyor , birçok video sosyal medyada paylaşılıyor, zemine yerleştirildiğinde kolaylıkla binaları tahrip ettiğini gösteriyor, ancak en iyi nasıl kullanılacağını görmek için oyuncular tarafından test ediliyor.

Reddit’deki DieorBitz ismini alan bir kullanıcı Fortnite BR alt dizinine bir video gönderdi; bu da Şişe Roketinin araçlarla ne kadar kolay taşınabildiğini, makinelerin yok edildiğini, hatta alışveriş sepetinin bile kolayca bağlanabileceğini gösteren bir video yayınladı! 

You can throw the new Bottle Rockts on any Vehicle!! from r/FortNiteBR

Video, X-4 Stormwing uçağı, Quadcrasher, Golf Arabası ve alışveriş arabasına bağlandığında, Şişe Fırlatıcı’nın savaşta nasıl görüneceğini gösterir. 

Siz nasıl buldunuz lütfen görüşlerinizi paylaşın.

(1)

LEAVE YOUR COMMENT

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir