Home oyun Borderlands 3 Duyuruldu
Borderlands 3 Duyuruldu
0

Borderlands 3 Duyuruldu

0
0

Gearbox Software Borderlands 3’ü açıkladı. Her ne kadar bu açıklamanın teknik sorunlardan etkilenmesine rağmen, nihayetinde yukarıda izleyebileceğiniz Borderlands 3’ün ilk tanıtımını gördük. 3 Nisan’da daha fazla ayrıntı geleceğini öğrenmemize rağmen, çıkış tarihi alamadık

Fragman, ikonik Psycho maskesinin bir görüntüsüyle başlıyor ve çorak arazinin en son gördüğümüz zaman olduğu gibi ıssız ve kargaşayla dolu olduğunu görüyoruz. Vault kampının çocukları, gördüğümüz ilk şeylerden biri ve girişin yanında Calypso’ya atıfta bulunan işaretler var. Bir mesajda “Calypso’nun çağrısına cevap ver” yazarken, diğeri insanları “Calypso’yla Tanışın” ifadesi yer alıyor. Bu esrarengiz karakter bir sonraki sahnede tanıtıldı ve alaycı sırıtışlarından, kendinden emin şakacı ve hırıltılı yardımcısından, Borderlands 3’ün kötü adamlarından biri olacağını söylemeden geçemeyeceğiz. Calypso, titan’ın kızı Atlas. Öyle ki Atlas, aynı zamanda Borderland oyunlarının esas olarak gerçekleştiği Pandora’daki büyük şirket varlıklarından birinin adı.

Bir sonraki çekimde ilk Borderlands’de oynanabilir bir karakter olarak ilk kez sahneye çıkan Lilith’le tekrar tanışıyoruz. Borderlands’de önemli bir figür, Siren – gizemli geçmişleri olan inanılmaz derecede güçlü bir kadın. Aynı anda sadece altı Sirenin olabileceğine ve oyunlarda bugüne kadar üçünün ortaya çıktığına inanılmaktadır. Lilith oynanabilir gibi gözükmese de, Borderlands 3’teki etkinliklerde çok büyük bir rol oynayacağı da şüphesiz.

Sonraki sahnede dört karakterle tanıştık. Bunlar büyük olasılıkla Vault kampının çocukları olacak. Henüz, hangi sınıflara karşılık geldikleri belli değil. Borderlands oyunları, Berserker, Hunter ve Soldier gibi geleneksel sınıfların karışımına sahip olma eğilimindeler, ancak Siren ve Mechromancer gibi beklenmedik olanları da var. Bir noktada yakın dövüşçüye benzeyen dişi Vault Hunter, yırtık fiziği göz önüne alındığında, bir Bodhisattvayı anımsatıyor gibi birden fazla hologram kol çağırıyor.

Gearbox, Borderlands 3 için daha fazla bilginin 3 Nisan’da açıklanacağını söyledi. Tam olarak ne bekleyeceğimizi bilmiyoruz, ancak stüdyo, Borderlands.com’da ayrıntıların görüneceğini söylüyor .

Stüdyo Oyunu ön sipariş ile alan serinin hayranlarına, yeni silahlar ve diğer iyileştirmelerle birlikte GOTY versiyonunu oynama fırsatı verecek . Ek olarak, Borderlands Handsome Collection, ücretsiz bir Ultra HD Texture Pack ile grafiksel iyileştirmeler alıyor . Bu ayrıca Borderlands: Pre-Sequel ve PC’deki Borderlands 2 için de geçerli olacak. Son olarak, tüm Borderlands 2’nin DLC’si bu yaz PlayStation VR için Borderlands 2’ye eklenecek.

(0)

LEAVE YOUR COMMENT

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir