Karmaşıklık Oyun BALANCED Media | Technology İle Ortak

Kuzey Amerika kuruluşu Complexity Gamingsağlık AI şirketi BALANCED Media | Technology ile güçlerini birleştirdi  .

İşbirliği, Complexity Gaming’in “COVID-19 virüsü için potansiyel tedavileri bulmak için kullanılmayan bilgisayar işlem gücü” bağışladığını görecek.

Ortaklar, oyunculara HEWMEN Hücre uygulamasını indirerek girişime katılmaları konusunda meydan okuyorlar. Ortaklığın, virüsün tedavisinde en etkili olanları görmek için 200.000’den fazla FDA onaylı ilaç ve bileşiğin işlenmesine izin verdiği söyleniyor.

Complexity Gaming Kurucusu ve CEO’su Jason Lake, bir sürümde ortaklık hakkında konuştu: “Karmaşıklığın temel direklerinden biri Neden’tir ve her zaman topluluğumuza geri verebileceğimiz yolları araştırıyoruz. Bu deneme zamanlarında, BALANCED ile ortaklığımız, COVID-19’un yayılmasını potansiyel olarak yavaşlatabilecek ve sonuçta hayat kurtarmaya yardımcı olabilecek çözümleri belirlemeye yardımcı olmak için oyun ve e-sporların gücünden yararlanmamıza izin veriyor. ”

Karmaşıklık Oyun ve BALANCED daha önce birlikte çalışmış ve Karmaşıklık SınırınınWorld of Warcraft’ta Dünya Birincisine Yarışı’nın bir parçası olarak tıbbi araştırma projesi yürütmüştür.

BALANCED CEO’su Robert M. Atkins de şunları söyledi: “Karmaşıklık ile ortaklığımız sayesinde, oyuncuların en tutkulu ve en meşgul kişilerden biri olduğunu fark ettik. Kollektif çevrimiçi topluluğun HEWMEN’i indirmesini sağlayarak, COVID-19 salgınının yayılmasını durdurmak için yardımcı olabiliriz. ”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir