Uluslararası Spor Mühendisliği Konferansı Yayında Ve Ücretsiz!

Uluslararası Spor Mühendisliği Derneği (ISEA) iki yılda bir spor mühendisliği konferansı düzenliyor. Onüçüncü olan ( 13 Mühendislik Sporu ) Haziran 2020’de Japonya’nın Tokyo kentinde gerçekleşecekti ve bunun önemi, 2020’de gerçekleşmesi planlanan Olimpiyatlar ve Paralimpiklerle aynı yıl olmasıydı. Ancak izolasyonun en güvenli şey olduğu ve virüslerin yayılmasını önleyebildiği dünyada olan her şeyle birlikte fiziksel olaylar ertelenir veya iptal edilir. Neyse ki, 13. Spor Mühendisliği Konferansı’nın organizatörleri ( Tokyo Teknoloji Enstitüsü)) bir sanal / siber olay haline getirmiştir, böylece makalelerini gönderen araştırmacılar çalışmalarını sahada çalışan meslektaşlarına sunabilirler. Kayıtlar açıktır ( bağlantı ) ve organizatörler bunu ÜCRETSİZ bir etkinlik haline getirdiler, böylece ilgisi olan herkes dünyanın her yerinden spor mühendisliğindeki ilginç araştırma ve gelişmeler hakkında ‘katılabilir’ ve daha fazla bilgi edinebilir.

Önemli Tarihler: Konferans 22-25 Haziran tarihleri ​​arasında gerçekleşiyor ve web sitesinde kayıt 5 Haziran’dan sonra sona erecek.

Spor Mühendisliği araştırmasıyla ilgilenenler için, küresel olarak gerçekleşen araştırma fırsatlarını ve olayları öğrenmek için kesinlikle ISEA web sitesine bakmalıdırlar.

Detaylar için takipte kalın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir